Četvrtak, 18 Jula, 2024
spot_img
NaslovnicaVijestiKalesijaU petak počinje “Kalesijsko ljeto”

U petak počinje “Kalesijsko ljeto”

Zabavni, kluturni, sportski sadržaji planirani su za ovogodišnju manifestaciju “Kalesijsko ljeto”. Manifestacija počinje u petak programom za najmlađe. Od 18:30 sati mališani će se moći igrati sa Šarenkom a nakon toga uživati u predstavi prilagođenoj njihovom uzrastu.

Ove godine sva kulturno-umjetnička društva koja su trenutno aktivna na području naše općine imat će priliku predstaviti se u okviru aktivnosti “Igranke kao nekada”. Planirana je i Smotra folklora u saradnji sa GKUD “Halisije”, a 1.8.2024. koncert Šejle Zonić.

“Basket u centru”, Dječija biciklijada neki su od sportskih događaja planirani za “Kalesijsko ljeto”.

Direktor JU “Alija Izetbegović” Kalesija Fahrudin Sinanović kaže da su i ove godine ostvarili saradnju sa udruženjima, organizacijama, javnim ustanovama te će svi zajedno učiniti da kulturnp-zabavna manifestacija građanima naše općine ponudi samo najbolje.

Više u video sa press konferencije upriličene u JU BKC “Alija Izetbegović” Kalesija.

(Neon TV)

POVEZANI ČLANCI
spot_img

Popularno