Četvrtak, 29 Februara, 2024
spot_img
NaslovnicaVijestiKalesijaBosna, Mladost i Sloga poražene na gostovanjima

Bosna, Mladost i Sloga poražene na gostovanjima

Odigrane su prvenstvene utakmice 23.kola Druge lige FBiH „Sjever“, u kojem su sva tri kalesijska kluba poražena na gostovanjima.

Fudbaleri Bosne iz Kalesije su poraženi od Napretka iz Matića sa 3:0. Mladost iz Kikača je izgubila od Svatovca iz Poljica sa 4:2, dok je Mladost iz Malešića savladala Slogu iz Tojšića sa 1:0.

Nakon ovog kola Bosna iz Kalesije se nalazi na šestom mjestu na tabeli sa 38, Mladost iz Kikača je sedma sa 37, dok je Sloga iz Tojšića na trinaestoj poziciji sa 23 boda.

U narednom kolu Bosna se na Gradskom stadionu u Kalesiji sastaje sa Prilukom, Mladost će na Tom cat areni u Kikačima ugostiti Lokomotivu iz Miričine, dok će Sloga na stadionu Ada u Tojšićima dočekati Napredak iz Matića.

 Rezultati 23.kola:

PrilukProkosovići 7:1
Odžak 102Orahovica 74 3:4
Lokomotiva MiričinaGornji Rahić 4:0
Svatovac PoljiceMladost Kikači 4:2
Dizdaruša BrčkoSeona 1:3
Bosna MionicaDinamo Donja Mahala 3:0
Napredak MatićiBosna Kalesija 3:0
Mladost MalešićiSloga Tojšići 1:0

Tabela:  

1Seona23153565164948
2Priluk2314185546943
3Bosna Mionica23117544242040
4Napredak Matići23124743301340
5Svatovac Poljice23123855292639
6Bosna Kalesija23122957421538
7Mladost Kikači23114861362537
8Mladost Malešić23114849351437
9Gornji Rahić23105840231735
10Orahovica 742310584744335
11Dinamo Donja Mahala23112103641535
12Lokomotiva Miričina23102113639332
13Sloga Tojšići2365123638223
14Dizdaruša Brčko23721434451123
15Odžak 10223711539622322
16Prokosovići23002361531470

Parovi 24.kola:

ProkosovićiBosna Mionica_:_
SeonaSvatovac Poljice_:_
Mladost KikačiLokomotiva Miričina_:_
Gornji RahićOdžak 102_:_
Orahovica 74Mladost Malešići_:_
Sloga TojšićiNapredak Matići_:_
Bosna KalesijaPriluk_:_
Dinamo Donja MahalaDizdaruša Brčko _:_
VEZANE VIJESTI
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

POPULARNO