Petak, 26 Aprila, 2024
spot_img
NaslovnicaVijestiKalesijaOdbojkaši Bosne iz Kalesije savladali Ilijaš, odbojkašice poražene u Maglaju

Odbojkaši Bosne iz Kalesije savladali Ilijaš, odbojkašice poražene u Maglaju

Odbojkaši Bosne iz Kalesije su pobjedom otvorili nastavak sezone u Superligi FBiH “Sjever”, Kalesijski odbojkaši su sinoć u dvorani MSŠ savladali Ilijaš sa 3:0 (25:14, 26:24 i 25:18).

Najuzbudljivija igra prikazana je u drugom setu u kojem se vodila izjednačena borba do samog kraja seta. Ipak, domaći odbojkaši su u završnici imali više samopouzdanja i priveli set kraju u svoju korist.

OK BOSNA KALESIJA

Bosna je ovom pobjedom zadržala drugu poziciju na tabeli sa tri boda zaostaka za vodećim Napretkom iz Odžaka koji je kao gost slavio u Olovu sa 3:0 i ostalo na liderskoj poziciji.

U narednom, 11.kolu Suprelige FBiH, kalesijski odbojkaši će ugostiti Gradinu iz Srebrenika.

ŽOK BOSNA KALESIJA

Odbojkašice Bosne iz Kalesije su poražene na gostovanju u Maglaju sa 3:0, u okviru 13.kola Suprelige FBiH “Sjever”.

Ovim porazom kalesijske odbojkašice će ostati plasirane u sredini tabele sa 17 bodova. U idućem kolu ŽOK Bosna će ugostiti ekipu Lami iz Brčkog.